Instalace kompresorové stanice pro výrobce barev

01.01.2015

V Moravskoslezském kraji jsme pro firmu vyrábějící barvy instalovali šroubový kompresor KAESER. Tento velice úsporný kompresor se pyšní jmenovitým příkonem 110 kW. Samotný kompresor je vybaven sušičkou a frekvenčním měničem. My jsme spolu s ním instalovali ještě likvidaci odpadního kondenzátu - separátor voda/olej, mikrofiltr a tlakovou nádobu (vzdušník).  Instalaci této špičkové stanice doplnilo izolované vzduchotechnické potrubí pro odtah ohřátého vzduchu. Toto profesionální řešení zajistí úsporu energie i financí na dlouhé roky.

V Moravskoslezském kraji jsme pro firmu vyrábějící barvy instalovali šroubový kompresor KAESER. Tento velice úsporný kompresor se pyšní jmenovitým příkonem 110 kW.
 

Samotný kompresor je vybaven sušičkou a frekvenčním měničem. My jsme spolu s ním instalovali ještě likvidaci odpadního kondenzátu - separátor voda/olej, mikrofiltr a tlakovou nádobu (vzdušník)

Instalaci této špičkové stanice doplnilo izolované vzduchotechnické potrubí pro odtah ohřátého vzduchu. Toto profesionální řešení zajistí úsporu energie i financí na dlouhé roky.