Šroubové kompresory

V naší nabídce najdete elektrické a mobilní šroubové kompresory od světového německého výrobce KAESER. Zajišťujeme též autorizovaný záruční a pozáruční servis šroubových kompresorů, včetně prodeje filtračních elementů a náhradních dílů.

Šroubové kompresory KAESER

Proč si vybrat šroubový kompresor od nás?

U naší firmy Kompresory – chlazení s.r.o. najdete pouze kvalitní šroubové kompresory a související příslušenství, které zvládnou pracovat i v náročných podmínkách. Jako profesionálové v oboru jsme připraveni vám kdykoliv poradit s výběrem šroubového kompresoru a souvisejících komponentů přesně podle vašich potřeb. Zajistíme vám také rychlé dodání, abyste svůj nový šroubový kompresor mohli začít využívat co nejdříve. Díky výhodným cenám garantujeme vysokou návratnost investic vaší firmy.  V případě technických potíží se nemusíte bát. Klientům provádíme také opravy a servis šroubových kompresorů od různých výrobců dle poptávky. V sekci „Bazar“ najdete výběr použitých a repasovaných kompresorů, kde můžete také nabídnout vlastní šroubový kompresor na prodej. Kdykoliv nás kontaktujte a my vám pomůžeme díky kvalitním kompresorům zvýšit produktivitu ve vašem průmyslovém odvětví.

Široký výběr kompresorů

Široký výběr kompresorů

Odborné poradenství

Odborné poradenství

Rychlé dodání

Rychlé dodání

Férové ceny

Férové ceny

Opravy a servis

Opravy a servis

Šroubový kompresor a jeho výhody

Šroubové kompresory z naší nabídky jsou vynikající volbou pro různé komerční a průmyslové aplikace, jelikož oproti pístovým kompresorům nabízejí mnoho benefitů. Patentovaný profil šroubu zajišťuje maximální průtok vzduchu s nízkým příkonem, čímž šetří vaše náklady za energie. Oproti jiným typům je šroubový kompresor výrazně tišší, což je výhodou zejména v prostředí, kde není vyžadován nadměrný hluk. Výrobci kompresorů z naší nabídky, jako například německá firma KAESER, využívají při výrobě vysoce kvalitní materiály a komponenty, které procházejí přísnými testy, což zaručuje spolehlivý provoz po dlouhá léta. Většina našich kompresorů vyžaduje minimální údržbu a zároveň mají minimální dopad na životní prostředí.

Kde lze využít naše šroubové kompresory? 

Ať už podnikáte v jakémkoliv průmyslovém odvětví naše šroubové kompresory KAESER se hodí pro širokou škálu aplikací. S bohatými zkušenostmi a odbornými znalostmi naší firmy najdeme vždy ideální řešení, které předčí vaše očekávání. Níže najdete hlavní oblasti, ve kterých se šroubový kompresor stane vašim nenahraditelným pomocníkem. 

Strojírenství

Ve strojírenství jsou šroubové kompresory ideální pro napájení široké škály pneumatických nástrojů, jako jsou vrtačky, brusky, utahováky šroubů a matic, pneumatické pistole pro nanášení tmelů, nátěrů a lepidel nebo například pro pneumatické kladivo určené k rozbíjení betonu a kamene. Šroubový kompresor se také skvěle hodí pro odfukování třísek a prachu, napájení pneumatických zvedáků a manipulátorů. 

Automobilový průmysl

Pokud podnikáte v automobilovém průmyslu, naše šroubové kompresory jistě využijete pro napájení stříkacích pistolí pro nanášení základních nátěrů, vrchních nátěrů a laků na karoserie automobilů. Dále kompresory napájí různé nástroje určené pro montáž komponentů automobilu, jako jsou motory, převodovky a panely karoserie, nebo pomáhají technikům během tlakových testů pro kontrolu těsnosti a rozměrů a geometrie jednotlivých komponent. 

Textilní průmysl

Šroubové kompresory se v textilním průmyslu používají nejvíce pro napájení tkalcovských stavů a pletacích strojů, stříkacích pistolí pro nanášení barviv a impregnací na textilie nebo pneumatických nástrojů pro úpravu textilií, jako jsou kartáče, střihače a žehličky. Se šroubovým kompresorem lze také spolehlivě očistit veškerý textil před barvením a úpravou nebo usnadnit jejich manipulaci v dílnách a skladech. 

Farmaceutický průmysl

I ve farmacii si šroubový kompresor poradí s celou řadou klíčových činností od napájení systémů pro výrobu léků, míchání, granulaci a sušení nebo u plnících a etiketovacích strojů přes analytická a kontrolní zařízení včetně čistících strojů pneumatických šroubováků určených pro údržbu. Šroubový kompresor je taktéž vhodný pro vytváření vakua pro laboratorní a výrobní procesy ve farmaceutickém průmyslu. 

Stavebnictví

Ve stavebních firmách šroubové kompresory napájí pneumatické nástroje, jako jsou vrtačky, kladiva, utahováky, brusky nebo například pistole k nanášení izolační pěny a tmelů. Dále kompresory napájí širokou škálu zařízení pro čištění povrchů různých materiálů, tlakových čistících strojů nebo odfukování prachu a nečistot z pracovních ploch a nástrojů. Ve stavebnictví je výhodný mobilní šroubový kompresor, který lze díky kompaktnosti snadno přepravovat. 

Potravinářský průmysl

Díky schopnosti poskytovat čistý a suchý proud stlačeného vzduchu jsou šroubové kompresory vhodné pro různé činnosti, jako je napájení systémů pro plnění a balení ve skladových prostorech, přepravu surovin nebo jejich chlazení. Vynikající kvalita vzduchu snižuje riziko kontaminace potravin a napomáhá splnit přísné hygienické normy. Spolehlivý a efektivní provoz šroubových kompresorů vede k optimalizaci výrobních procesů. 
 

Vyberte si: