Reference

Naše společnost zajišťuje dodávky kompresorů, s nimi spojených služeb a také servis kompresorů již od roku 2004. Spolupracujeme s celou řadou velkých i menších společností nejen v Čechách a na Moravě.

Reference

Reference kompresory

Instalace kompresorové stanice pro strojírenskou společnost

Na jižní Moravě jsme ve společnosti zabývající se strojírenskou výrobou instalovali novou kompresorovou stanici.

Součástí stanice jsou nové šroubové kompresory KAESER CSDX165T/SFC a KAESER DSD240T.

Šroubové olejem mazané kompresory značky KAESER patří ke světové špičce ve svém oboru. Zákazníkům přináší vysokou úsporu energie, dlouhou životnost a spolehlivý provoz.

U tohoto zákazníka jsme taktéž prováděli generální opravy kompresorů Atlas Copco.

Zakládáme si na komplexnosti našich služeb, a proto kromě samotného prodeje a instalace kompresorů zákazníkům provádíme jejich špičkový záruční i pozáruční servis.

 

Instalace kompresorové stanice se čtyřmi 90 kW šroubovými kompresory

Na jižní Moravě jsme pro akciovou společnost zabývající se strojírenskou výrobou, instalovali tři vysoce kvalitní šroubové kompresory KAESER s příkonem 90 kW

Zajímavostí je, že jsme v rámci instalace prováděli připojení a servis kompresoru Atlas Copco 90kW.

Všechny šroubové kompresory jsme osadili vzduchotechnickým potrubím izolací a PLC řízením na základě teploty tak, aby byla maximálně využita rekuperace, využití odpadního tepla od šroubových kompresorů.

Instalace kompresorové stanice pro výrobce barev

V Moravskoslezském kraji jsme pro firmu vyrábějící barvy instalovali šroubový kompresor KAESER. Tento velice úsporný kompresor se pyšní jmenovitým příkonem 110 kW.

Samotný kompresor je vybaven sušičkou a frekvenčním měničem. My jsme spolu s ním instalovali ještě likvidaci odpadního kondenzátu - separátor voda/olej, mikrofiltr a tlakovou nádobu (vzdušník).

Instalaci této špičkové stanice doplnilo izolované vzduchotechnické potrubí pro odtah ohřátého vzduchu. Toto profesionální řešení zajistí úsporu energie i financí na dlouhé roky.

Reference chlazení

Instalace systému chlazení vody s jednotkou MTA TAEevo TECH

Pro novou výrobní linku zákazníka, který se zabývá výrobou netkaných textilií, jsme dodávali strojní chladič vody. V rámci zakázky byla dodána a instalována nová energeticky úsporná jednotka chlazení MTA TAEevo Tech se vzduchem chlazeným kondenzátorem. Součástí byla také instalace nových rozvodů chladící vody včetně potřebných izolací.

Instalace průmyslového chlazení TAEevo TECH

Pro našeho zákazníka v Pardubickém kraji vyrábějícího gastro zařízení  jsme instalovali průmyslový chladič z nové generace  chladičů MTA TAEvo Tech. Jednotka chlazení je o chladícím výkonu 47,25 kW. Dodávka zahrnovala tlakově uzavřený systém s nádrží, expanzí a automatickou sadou pro doplnění. V rámci dodávky byla instalována úpravna vody, vzduchotechnické potrubí pro odtah teplého vzduchu a rozvody chladící vody ke kalící výrobní lince.

Instalace průmyslového chlazení Ariech TECH

Pro našeho zákazníka v Moravskoslezském kraji vyrábějícího barvy jsme instalovali průmyslový chladič z úsporné řady chladičů MTA Aries Tech. Jednotka chlazení je o chladícím výkonu 195kW. Dodávka zhrnovala tlakově otevřený systém s nádrží, čerpadly, záložními čerpadly, úpravnou vody a rozvody chladící vody.

Na konci roku 2020 jsme v areálu společnosti realizovali druhou dodávku a instalaci, kdy se jednalo o průmyslový chladič MTA Aries Tech 2, přičemž jednotka chlazení je o chladícím výkonu 361 kW. Součástí dodávky je strojovna, která je vybavena výměníkem s uzavřeným systémem s náplní ekologické nemrznoucí směsi, čerpadly, záložními čerpadly a primární rozvody chladící vody.

Tyto úsporné jednotky jsou příkladem návrhu řešení na úsporu energie ve všech provozních podmínkách.  Přispívají ke snížení celkových provozních nákladů a samozřejmě také k ochraně životního prostředí.