Reference

Naše společnost zajišťuje dodávky kompresorů, s nimi spojených služeb a také servis kompresorů již od roku 2004. Spolupracujeme s celou řadou velkých i menších společností nejen v Čechách a na Moravě.

Reference

Reference kompresory

Instalace kompresorové stanice pro výrobce barev

V Moravskoslezském kraji jsme pro firmu vyrábějící barvy instalovali šroubový kompresor KAESER. Tento velice úsporný kompresor se pyšní jmenovitým příkonem 110 kW.
 

Samotný kompresor je vybaven sušičkou a frekvenčním měničem. My jsme spolu s ním instalovali ještě likvidaci odpadního kondenzátu - separátor voda/olej, mikrofiltr a tlakovou nádobu (vzdušník)

Instalaci této špičkové stanice doplnilo izolované vzduchotechnické potrubí pro odtah ohřátého vzduchu. Toto profesionální řešení zajistí úsporu energie i financí na dlouhé roky.

Instalace speciální kompresorové stanice

Pro brněnskou firmu zabývající se výrobou speciálních skel, jsme instalovali speciální kompresorovou stanici s 15 bar šroubovým kompresorem KAESER. Instalovaný kompresor KAESER má výkonnost 90 kW a spolu s ním byla taktéž instalována úprava tlakového vzduchu s kondenzační sušičkou a filtry.

 

Instalace šroubových kompresorů KAESER SK25 s příslušenstvím

Pro firmu zabývající se vývojem a dodávkou systémů balení medicínských produktů u Brna, jsme instalovali kompresorovou stanici s vysoce kvalitními  šroubovými kompresory KAESER. Výkonnosti 2x15kW. Instalována byla taktéž kompletní úprava tlakového vzduchu s kondenzační sušičkou a filtry. Jedná se o následující příslušenství

 

Reference chlazení

Instalace průmyslového chlazení Ariech TECH

Pro našeho zákazníka v Moravskoslezském kraji vyrábějícího barvy jsme instalovali průmyslový chladič z úsporné řady chladičů MTA Aries Tech. Jednotka chlazení je o chladícím výkonu 195kW. Dodávka zhrnovala tlakově otevřený systém s nádrží, čerpadly, záložními čerpadly, úpravnou vody a rozvody chladící vody.

Tato úsporná jednotka je příkladem návrhu řešení na úsporu energie ve všech provozních podmínkách.  Přispívá ke snížení celkových provozních nákladů a samozřejmě také k ochraně životního prostředí.

Instalace systému chlazení vody s jednotkou MTA TAEevo TECH

Pro zákazníka z Pardubického kraje, jeho novou výrobní linku pro výrobu textilií na výrobu ústních roušek, jsme dodávali technologii průmyslového chlazení vody. Součástí dodávky byla prostorově úsporná jednotka chlazení MTA TAEevo Tech se vzduchem chlazeným kondenzátorem. Záměrem bylo nejen zvýšení kapacity chlazení, ale zároveň také zajištění úspory nákladů na provoz.

Instalace průmysového chladiče MTA GALAXY TECH

V průběhu roku 2017 proběhla instalace průmyslového chladiče vody u zákazníka vyrábějícího těstoviny. Proběhla kompletní instalace jednotky chlazení o celkovém chladícím výkonu 730kW a strojovny zahrnující čerpadla, tlakovou nádobu a systém řízení.