Představení sekce "Bazar" - Výkup a prodej

05.10.2021

Jelikož chceme vyhovět maximálnímu množství našich klientů, prodáváme kromě nových šroubových kompresorů také již používané, a to v rámci sekce „Bazar“. Zde naleznete vše potřebné, pokud sháníte nové zařízení pro Váš provoz, ale také kontakt na oddělení, které s Vámi probere možnost výkupu vašeho současného zařízení.

 

Jak již bylo zmíněno, k prodeji bazarových šroubových kompresorů se váže také jejich výkup. Pokud máte ve Vašem provozu šroubový kompresor, který je stále funkční, v dobrém stavu a rádi byste jej prodali, kontaktujte nás. Vaše zařízení přijedeme zkontrolovat a adekvátně jej oceníme. Případně vezmeme na protiúčet v rámci instalace nového zařízení, které si u nás vyberete.

 

Při výběru těchto šroubových kompresorů vybíráme pečlivě dle technického stavu, abychom mohli zaručit nejlepší možný výkon zařízení. Ten poté společně s rokem výroby, výkonností a pracovním tlakem uvádíme přímo u jednotlivých nabídek. Samozřejmostí je poskytnutí veškerých bližších informací o jednotlivých kompresorech a jejich příslušenství. Projevte zájem prostřednictvím našich webových stránek nebo na e-mailu prodej@kompresory-chlazeni.cz a my s Vámi vše potřebné probereme.

 

V současné nabídce na našich stránkách naleznete 2 odlišné typy šroubových kompresorů značky Atlac Copco, které se liší jak rokem výroby, tak i výkonností.

 

Prvním je šroubový kompresor Atlas Copco GA110 s výkonností 110 kWpracovním tlakem 10 bar.  Kompresor byl vyroben v roce 1997, ale i přesto je ve velmi dobrém stavu. Jeden kus tohoto kompresoru stojí 199 000 Kč bez DPH.

Druhým je kompresor Atlas Copco GA90 VSD o výkonnosti 90 kW, který je také vybaven frekvenčním měničem. Jeho pracovní tlak je 7,5 bar při 900 m3/hod nebo 10 bar při 763 m3/hod. Kompresor byl vyroben v roce 1996, ale jeho technický stav je rovněž velmi dobrý.

 

V naší nabídce máme i šroubové kompresory, které nejsou na webových stránkách zveřejněny, pokud jste tedy v této sekci nenalezli vyhovující zařízení, kontaktujte nás a my zjistíme, jestli je Vámi poptávané zařízení dostupné. Často nám jsou kompresory, sušičky, vzdušníky, separátory a odvaděče nabízeny našimi partnery.