Šroubové kompresory KAESER SXC

Řada SXC je kompaktní stanice pro dodávku stlačeného vzduchu s nejmenšími rozměry.

Šroubové kompresory KAESER SXC

Co očekáváte od své stanice se stlačeným vzduchem?

Stlačený vzduch musí být vždy spolehlivě dodáván v dostatečným množství. Avšak důležitá je zároveň i kvalita stlačeného vzduchu bez kondenzátu odpovídající způsobu použití. Kvalita stlačeného vzduchu zvyšuje bezpečnost provozu a snižuje provozní náklady pneumatických zařízení.

 

K dosažení tohoto stavu potřebujete alespoň dvě výkonné základní součásti, kompresor a sušičku stlačeného vzduchu. Uvedený systém bude dále doplněný zásobníkem na stlačený vzduch. Běžně potřebuje každá součást svoje vlastní umístění. Často je prostor pro potřebná zařízení omezen. I když je k dispozici dostatečná plocha platí, že prostor jsou peníze. Ideální by proto byla stanice se stlačeným vzduchem, která by zabrala co nejméně zastavěné plochy.

Návrh šroubových kompresorů SXC 

Toto optimální řešení úspory místa nabízí řada SXC. Kondenzační sušička a zásobník stlačeného vzduchu jsou spojeny se šroubovým kompresorem do jednoho kompaktního zařízení a tím pádem vyžadují minimální zastavěnou plochu. Řada SXC přesto splňuje všechny ostatní požadavky: vysokou spolehlivost, stlačený vzduch bez kondenzátu, nízkou spotřebu energie, nízkou hladinu hluku a snadnou instalaci.

Inovace šroubových kompresorů SXC 

Řada SXC je kompaktní stanice pro dodávku stlačeného vzduchu s nejmenšími rozměry. „Připojit a pracovat“ znamená výhodu, neboť šroubový kompresor, kondenzační sušička a zásobník se stlačeným vzduchem tvoří společně s moderním pláštěm z rotačně slinutého dvoustěnného polyetylénu jednotku připravenou ke spuštění. Energetická účinnost, s jednoduchou údržbou, dlouhou životností a optimálním vzájemným sladěním všech součástek zaručuje dlouholeté spolehlivé a ekonomické využití. Model SXC je ideálním řešením pro řemeslné podniky, které hledají kompaktní stanice se stlačeným vzduchem.

Šroubové kompresory KAESER 2,2 - 5,5 kW SXC (PDF)