Aktuality


KAESER kompresor

Šroubové kompresory KAESER

Šroubové kompresory KAESER jsou známé svou spolehlivostí a zároveň energetickou úsporností. Tyto vlastnosti mají kompresory KAESER prakticky od počátku výroby. Klíčem je blok s energeticky úsporným profilem rotoru, zvaným SIGMA PROFIL.

Zobrazit více

PF 2024

Za společnost ŠVEC - Kompresory a chlazení s.r.o. děkujeme všem našim zákazníkům a partnerům za důvěru a úspěšnou spolupráci a přejeme příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v nadcházejícím roce 2024.

Zobrazit více

Návštěva ve výrobním závodě KAESER

Navštívili jsme výrobní závod v německém Coburgu, kde se vyrábí energeticky úsporné šroubové kompresory KAESER. Bylo nám představeno automatizované logistické centrum, energetické centrum a výroba šroubových bloků.

Zobrazit více

Prodloužená záruka na šroubové kompresory ATMOS

Výrobce ATMOS prodlužuje záruku u šroubových kompresorů řady ALBERT na 7 let. Mnoholetá záruka je tak výsledkem dlouholeté tradice výroby šroubových kompresorů používání nejkvalitnějších komponent a důsledných výrobních kontrol.

Zobrazit více

Dodávka jednotek chlazení vody MTA TAEevo TECH KCH

Zákazníkům navrhujeme, dodáváme a instalujeme chladící jednotky typu TAEevo tech KCH, které oceníte zejména během letních měsíců.

Zobrazit více

Účast na strojírenském veletrhu v Hannoveru

V dubnu letošního roku jsme navštívili výstavní plochu šroubových kompresorů KAESER na mezinárodním strojírenském veletrhu v Hannoveru. Návštěvníci měli možnost si prohlédnout kompletní technologii na výrobu stlačeného vzduchu, včetně příslušenství. Výrobce KAESER představil spoustu inovativních a vysoce energeticky účinných řešení u šroubových kompresorů.

Zobrazit více

Školení Sigma Air Management 4.0

Naši technici se letos v lednu zúčastnili školení na inovativní řídící systém Sigma Air Management 4.0. Systém zajišťuje úsporu nákladů na energie, a zároveň spolehlivější, bezpečnější a efektivnější produkci stlačeného vzduchu.

Zobrazit více

Instalace kompresorové stanice pro strojírenskou společnost

Ve společnosti zabývající se strojírenskou výrobou jsme instalovali novou kompresorovou stanici.

Zobrazit více

PF 2023

Za společnost ŠVEC - Kompresory a chlazení s.r.o. přejeme všem našim zákazníkům a partnerům příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce 2023.

Zobrazit více

Certifikát pro servis kompresorů ATMOS Albert

Získali jsme certifikát pro servis šroubových kompresorů ATMOS. Profesionální servis těchto kompresorů Vám zajistí bezproblémový a dlouholetý chod.

Zobrazit více

Třídy kvality stlačeného vzduchu – ISO 8573-1

Třídy kvality stlačeného vzduchu – ISO 8573-1

Stlačený vzduch obsahuje 3 druhy nečistot. Pevné částice, vodu a olej. Koncentrace jednotlivých nečistot ve stlačeném vzduchu je posuzována normou – ISO 8573-1.

Zobrazit více

MTA – chladiče s vysokou energetickou účinností

Nároky směrnic Evropské unie na energetickou účinnost chladičů a jejich dopad na životní prostředí se neustále zvyšují. Společnost MTA však garantuje, že její chladiče směrnice EU splňují.

Zobrazit více

Olej ve stlačeném vzduchu

Stlačený vzduch vždy obsahuje cizí příměsi s negativním vlivem na provoz technologie i případnou kvalitu výrobků. Častou a velmi nežádoucí příměsí ve stlačeném vzduchu je například olej.

Zobrazit více

Kompresory KAESER – inovativní řada ASD

Šroubové kompresory KAESER typové řady ASD s měničem frekvence nyní disponují synchronním reluktančním motorem, který byl vyvinut ve spolupráci se společností Siemens.

Zobrazit více

Školení servisních techniků

Již 18 let našim zákazníkům poskytujeme špičkový servis šroubových kompresorů. K udržení stálé kvality našich služeb lze docílit pouze nasloucháním nejnovějších trendů, využíváním špičkové technologie a zejména kvalifikovaným technickým personálem.

Zobrazit více

Šroubové kompresory ATMOS Albert

Do našeho sortimentu nově zařazujeme profesionální šroubové kompresory ATMOS Albert.

Zobrazit více

Veselé Velikonoce!

Za společnost ŠVEC - Kompresory a chlazení s.r.o. přejeme všem našim zákazníkům, dodavatelům a zaměstnancům veselé Velikonoce.

Zobrazit více

Technologie FREECOOLING

Ceny energií rostou a podnikům se zvyšují náklady na chod svých provozů. Dopady zvyšování cen energií lze naštěstí mírnit využíváním nejmodernějších technologií, které dokážou zajistit maximální úspory energie.

Zobrazit více

PF 2022

Za naši společnost ŠVEC - Kompresory a chlazení s.r.o. přeji všem našim zákazníkům, dodavatelům, přátelům a zaměstnancům, kteří nám pomáhají s růstem firmy krásné svátky, zdraví a spokojenosti o Vánocích a celém následujícím roce 2022

Zobrazit více

Ukončené výběrové řízení na pozici obchodně-technického manažera

Za účelem podpory prodeje jsme do našeho týmu přijali nového obchodně-technického manažera.

Zobrazit více

Představení sekce "Bazar" - Výkup a prodej

Jelikož chceme vyhovět maximálnímu množství našich klientů, prodáváme kromě nových šroubových kompresorů také již používané, a to v rámci sekce „Bazar“. Zde naleznete vše potřebné, pokud sháníte nové zařízení pro Váš provoz, ale také kontakt na oddělení, které s Vámi probere možnost výkupu vašeho současného zařízení.

Zobrazit více

Představujeme nové logo a název!

V nedávné době bylo rozhodnuto o změně názvu pro prezentaci firmy na ŠVEC kompresory a chlazení.

Zobrazit více

Výběrové řízení na pozici servisně-montážního technika

Do čtvrtka 15. 7. probíhá výběrové řízení ve snaze o posílení našeho servisního týmu.

Zobrazit více

Instalace systému chlazení vody s jednotkou MTA TAEevo TECH

V Pardubickém kraji jsme pro klienta dodali a instalovali strojní chladič vody MTA TAEevo TECH.

Zobrazit více

Jak funguje vzduchový šroubový kompresor?

Nerozumíte principu šroubového kompresoru? Znáte všechny jeho benefity? Víte, jak lze kompresor optimalizovat pro Váš provoz? Všechny důležité informace o fungování a výhodách šroubového kompresoru se dozvíte v našem článku.

Zobrazit více

Instalace průmyslového chlazení TAEevo TECH

Našemu zákazníkovi v Pardubickém kraji,který se zabývá výrobou gastro zařízení,  jsme instalovali průmyslové chlazení pro výrobní linku.

Zobrazit více

Instalace kompresorové stanice se čtyřmi 90 kW šroubovými kompresory

Ve strojírenské firmě na jižní Moravě jsme instalovali kompresorovou stanici se čtyřmi 90kW kompresory.

Zobrazit více

Čemu se vyvarovat při výběru průmyslového chlazení

Při snaze minimalizovat náklady na pořízení průmyslového chlazení se snadno dopustíte celé řady chyb. V našem článku se dozvíte, jak jim předejít.

Zobrazit více

Generální oprava šroubového kompresoru MARK

Naše odborné techniky pro servis kompresorů na Plzeňsku čekala další generální oprava šroubového kompresoru.

Zobrazit více

Instalace kompresorové stanice pro výrobce barev

V Moravskoslezském kraji jsme pro firmu vyrábějící barvy instalovali šroubový kompresor KAESER.

Zobrazit více

Benefity KAESER kompresorů

Jak dosáhnout maximální efektivity a úspory nákladů ve vašich vzduchových systémech? Proč jsou kompresory KAESER špičkou na trhu?

Zobrazit více

Instalace šroubových kompresorů KAESER SK25 s příslušenstvím

Pro firmu zabývající se vývojem a dodávkou systémů balení medicínských produktů u Brna, jsme instalovali kompresorovou stanici s vysoce kvalitními šroubovými kompresory KAESER.

Zobrazit více

Servis šroubových kompresorů, úsporné kompresory KAESER, chlazení vody

Provádíme autorizovaný servis na elektrické šroubové kompresory KAESER. Energeticky úsporné kompresory KAESER dodáváme nové i použité kompresory. Mimo kompresory KAESER provádíme opravy šroubových kompresorů Atlas Copco.

Zobrazit více

Instalace průmyslového chlazení Ariech TECH

Pro našeho zákazníka v Moravskoslezském kraji jsme instalovali průmyslový chladič z řady chladičů MTA Aries Tech.

Zobrazit více

Instalace systému chlazení vody s jednotkou MTA TAEevo TECH

Pro zákazníka z Pardubického kraje, jeho novou výrobní linku pro výrobu textilií na výrobu ústních roušek, jsme dodávali technologii průmyslového chlazení vody. Součástí dodávky byla prostorově úsporná jednotka chlazení MTA TAEevo Tech se vzduchem chlazeným kondenzátorem. Záměrem bylo nejen zvýšení kapacity chlazení, ale zároveň také zajištění úspory nákladů na provoz.

Zobrazit více

Instalace průmysového chladiče MTA GALAXY TECH

V průběhu roku 2017 proběhla instalace průmyslového chladiče vody u zákazníka vyrábějícího těstoviny. Zákazník potřeboval spolehlivé řešení průmyslového chlazení vody při výrobě těstovin.

Zobrazit více

Instalace a servis kompresorů KAESER řady ASD

Pro firmu vyrábějící technické textilie v Pardubickém kraji jsme instalovali úsporné kompresory řady ASD špičkového výrobce KAESER o celkovém výkonu 658 m3/hod. Součástí naší činnosti je nyní také pravidelný servis a zajištění bezproblémového provozu.

Zobrazit více

Systém chlazení v Bezděčíně

2.12.2019 bylo naší společností Kompresory a chlazení s.r.o. předán systém chlazení o chladícím ...

Zobrazit více

Jak na nefunkční kompresor, jeho opravu a prevenci proti rozbití?

Kompresor patří k zařízením, které nacházejí široké spektrum využití nejen při jednoduchých činnostech jako třeba nafukování pneumatik, ale plní i daleko složitější funkce

Zobrazit více